İzmirlilerin iradesini hiçe sayan Özel’e tepki: Şehri harcamaktan imtina etmediler

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Bornova ve Kemalpaşa‘da vatandaşlarla bir araya geldi. Sabah saatlerinde esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla çay içerek sohbet eden Saygılı, CHP‘nin İzmir aday listesi hakkında konuştu.

“YİNE TAM BİR ‘CEKET’ HİKAYESİ”

CHP’nin parti içi çekişme ve gelişmelerini İzmir üzerinden şekillendirmeye çalıştığını söyleyen AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, “İşte İzmir, 25 yıldır bu zihniyetin kurbanı. Hizmetin ‘h’sini konuştukları yok” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü;

“VATANDAŞ HİZMET İSTİYOR”

İzmirli vatandaşların başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, birçok ilçede hizmet istediğini vurgulayan Başkan Saygılı, “Bu hizmet isteği ilk kez bu kadar ayyuka çıktı. İlk kez bu kadar net ve yoğun. Çünkü İzmirliler artık İzmir hizmet görsün, çalışan belediye istiyorlar. İzmir gelişsin istiyorlar. Bunu yapabilecek tek adresin de AK Parti olduğunu, Cumhur İttifakı olduğunu biliyorlar. Sokağa seçim zamanları çıkan bir parti değiliz. Vatandaşla, seçim arifelerinde buluşmuyoruz. Bizler hep sokaktayız, evlerdeyiz, iş yerlerindeyiz. Bu talebi, çok uzun zamandır duyuyoruz. Ve bu kez fazlasıyla duyuyoruz. Bunu CHP seçmeninden, her partinin tabanından duyuyoruz. Kendi iç sesleri, kadroları bile söylüyor. ‘İzmir başka türlü hizmet görmeyecek.’ inanışı hâkim. Bu bizi hem gururlandırıyor hem de hepimizin sorumluluğunu arttırıyor. Heyecanımızı çoğaltıyor. Çünkü yapacak çok iş var. İzmir’in sarılacak çok yarası var; çözülecek çok sorunu var. Bizde de bunları yapacak güç, bilgi ve deneyim var. Bu şehrin insanları da bunu biliyor. Bu nedenle, ‘Yaparsa onlar yapar!’ diyorlar. Adaylarımız saha çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürüyor. Gördükleri ilgi muazzam. Hepsi, kendi evlerinde memleketlerinde; zaten aile gibi oldukları insanlarla tek vücut olup hizmet yolculuğuna başlayacak” dedi.
 

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x