Genç sevgilisi yüzünden işitmediği laf kalmadı! ‘Beni tutuklayacak mısınız?’

Reality şov yıldızı, moda tasarımcısı ve yazar Kristin Elizabeth Cavallari, 2013’te Amerikan futbolcusu Jay Cutler ile dünyaevine girmişti. İkilinin Camden, Jaxon ve Saylor adını verdikleri üç çocukları olmuştu.

2022’de yollarını ayırma karar alan çiftten Cavallari (37), geçtiğimiz aylarda kendisinden 13 yaş küçük TikTok yıldızı Mark Estes ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

PAPARAZZİLERDEN KAÇMADILAR

Birlikte paylaşım yapmaya başlayan ve hafta sonunu romantik bir Meksika tatilinde geçiren ikili, ABD’ye dönüşlerinde, havaalanında peşlerine düşen paparazzilerden de kaçmadı.

Cavallari, genç sevgilisiyle paylaştığı fotoğrafına; “Beni mutlu ediyor” yazarak aşkını da ilan etti. Estes ise sevgilisiyle havuz başında samimi anlar yaşadığı bir videosunu yayınladı.

“ÇOK ÇAPKIN BİRİ”

İkiliye yakın kaynaklar; çiftin ilişkisiyle ilgili yorum yaparak “Kristin Mark’ın çok seksi olduğunu düşünüyor. Çok çapkın biri ve Kristin de bundan hoşlanıyor. Sadece birkaç günlüğüne Meksika’daydılar ama birlikte çok eğlendiler” şeklinde konuştu.

Aşkları magazin gündemine oturan Kristin ve Mark, eleştiri oklarının hedefi olmaktan da kaçamadı. Takipçileri, ünlü isme “37 yaşında bir kadınla 24 yaşında bir çocuğun ortak noktası ne olabilir?”, “Kristin’in rol aldığı ‘The Hills’ şovu yayınlandığında Mark daha 6 yaşındaydı…” ve “Çocuklarının üvey ağabeye değil, üvey babaya ihtiyacı var” gibi yorumlar yaptı.

“CEZA MI KESECEKSİNİZ?”

Cavallari, takipçilerinin yaş farklarıyla ilgili yaptığı yorumların ardından TikTok’dan bir video paylaşarak, gelen mesajlara ateş püskürdü:

Evet kendimden genç biriyle ilişki yaşıyorum. Peki bu konuda ne yapacaksınız? Beni tutuklayacak mısınız? Bana ceza mı keseceksiniz?

Kristin Cavallari ve Mark Estes’in yaş farkları için yapılan yorumlara rağmen birlikte iyi zaman geçirip söylenenleri umursamamayı tercih ettikleri de öne sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x