Serenay Sarıkaya’nın Annesi, Cansu Tosun’un Babası İle Yasak Aşk Yaşıyor: ‘Herkesi Allah’a Havale Ediyorum’

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın, Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun’la “yasak aşk” yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Serpil Tosun sesizliğini bozdu ve iddiaları doğruladı.

Magazin gündemi ünlü isim Serenay Sarıkaya’nın annesi ve oyuncu Cansu Tosun’un babasının yasak aşk yaşadığı iddialarıyla çalkalandı.

Geçtiğimiz gün Nişantaş’ında sarmaş dolaş bir beyefendiyle görüntülenen anne Ümran Seyhan, samimi tavırlarıyla dikkat çemişti. Çok geçmeden yanında beyefendinin Cansu Tosun’un babası olduğu öğrenildi.

Yaşanan bu gelişmenin ardından Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un evli olduğu iddia edildi. Hatta iddialara göre çiftin Ege’de yazlıklarının yan yana olduğu ve burada kaynaştıkları öne sürüldü.

Bütün bu yaşananların ardından Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun, sosyal medyada harekete geçti. Paylaşım üstüne paylaşım yapan anne Tosun, Koray Avcı’nın, “Adaletin Bu Mu Dünya?” şarkısıyla gönderme yaptı.

Daha sonra özlü sözler paylaşmaya da devam eden Serpil Tosun’un, “Seni, annen kadar sevecek ve baban kadar merak edecek kimse yoktur. O yüzden kimse bana aşktan bahsetmesin” cümleleri de oldukça manidardı.

Serenay Sarıkaya ve Cansu Tosun, yaşanan gelişmelerin ardından sessiz kalırken, Tosun’un annesi TV8’de yayınlanan 2. sayfa programına mesaj yolladı.

Ortaya atılan yasak aşk iddialarına ilişkin ilk kez açıklamalarda bulunan Serpil Tosun, ”İddialar doğru. Herkesi Allah’a havale ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x